rozmiar tekstu
Strona główna > Wymiana polsko-hiszpańska

Wymiana polsko-hiszpańska

Trwają przygotowania do wymiany polsko-hiszpańskiej, która będzie miała miejsce już niedługo, bo od 12 do 19 stycznia. Będziemy mieli ogromną przyjemność ponownie gościć w naszej szkole uczniów i nauczycieli z IES Tirant lo Blanc w Elche w Hiszpanii, szkoły partnerskiej projektu Erasmus+ „Lessons for present, lessons for future”, który nasza szkoła realizowała w latach 2014-2017.

Bardzo się cieszymy, że jednym z owoców tego projektu jest nasza dalsza współpraca. Przez cały tydzień hiszpańscy uczniowie będą wspólnie z uczniami naszej szkoły pracować nad doskonaleniem znajomości języka angielskiego w trakcie realizacji projektów interkulturowych, lekcji języka angielskiego, a także wycieczek ukazujących piękno naszego regionu.

Rewizyta naszych uczniów w Hiszpanii będzie miała miejsce w lutym. Relacja z wizyty wkrótce na naszej stronie.

Czekamy z niecierpliwością!

Joanna Janas-Sajdak

Współpracujemy z: