rozmiar tekstu
Strona główna > Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu:

  • Dyrektor: mgr Ewelina Stasik
  • Wicedyrektor: mgr Agata Stępień
  • Wicedyrektor: mgr Małgorzata Woźniak-Kutek

Język polski:

  • mgr Aleksandra Charczyńska-Plomteux
  • dr Adrian Mrówka
  • mgr Joanna Popławska-Kozłowska
  • mgr Sylwia Świder
  • mgr Alicja Marciniec
  • mgr Liliana Laskowska

Język angielski:

  • mgr Renata Bartoś
  • mgr Izabela Zdańkowska
  • mgr Katarzyna Baca
  • mgr Tomasz Morawski
  • mgr Patrycja Zbieranek-Pietraszczyk
  • mgr Agnieszka Morawska
  • mgr Aleksandra Salwierak
  • mgr Ewelina Szetela

Język hiszpański:

  • mgr Joanna Fochtman
  • mgr Klaudia Bednarczyk

Język niemiecki:

  • mgr Urszula Durnaś

Język francuski:

  • mgr Joanna Fochtman
  • mgr Joanna Kuc-Maślanka

Język włoski:

  • mgr Aleksandra Charczyńska-Plomteux

Język rosyjski:

  • mgr Agnieszka Dworak

Język łaciński i kultura antyczna:

  • mgr Małgorzata Bugaj

Matematyka:

  • mgr Michalina Malinowska
  • mgr Kamila Witko
  • mgr Agata Stępień
  • mgr Marta Szulc-Jędrusik
  • mgr Katarzyna Budziłek-Jurek
  • mgr Magdalena Płoszaj
  • mgr Katarzyna Oleksy

Historia:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Izabela Dobrzyńska
  • mgr Małgorzata Woźniak-Kutek
  • mgr Magdalena Kolarska
  • mgr Anna Walas
  • mgr Marcin Włoch

Wiedza o społeczeństwie:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Izabela Dobrzyńska
  • mgr Anna Malczewska

Historia i teraźniejszość:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Małgorzata Woźniak-Kutek
  • mgr Izabela Dobrzyńska
  • mgr Magdalena Kolarska
  • mgr Anna Walas

Historia sztuki:

  • dr Adrian Mrówka 

Chemia:

  • mgr inż. Jakub Skuta
  • mgr Agnieszka Juszkiewicz-Płaza

Fizyka:

  • mgr Małgorzata Zimoląg
  • mgr Magdalena Płoszaj

Biologia:

  • mgr Justyna Powałka
  • mgr Elżbieta Pięta

Geografia:

  • mgr Ewelina Stasik
  • dr Michał Augustyniak
  • mgr Anna Piątek
  • mgr Tomasz Najman

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Anna Malczewska

Informatyka:

  • mgr Katarzyna Trefon
  • mgr Tomasz Szyndler

Plastyka

  • mgr Magdalena Trzcionka

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Agata Heyda
  • mgr Tomasz Siewniak
  • mgr Roman Lewandowski
  • mgr Marcin Mazur
  • mgr Anna Durbacz
  • mgr Agnieszka Morawska
  • mgr Mateusz Górka

Religia:

  • mgr Grzegorz Szafraniec

Etyka:

  • mgr Anna Malczewska

Zajęcia artystyczne edukacja teatralna:

  • mgr Michał Bałaga

Podstawy przedsiębiorczości:

  • mgr Szymon Kaczmarek

Filozofia:

  • mgr Anna Malczewska

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • mgr Anna Walas

Edukacja prawna:

  • mgr Izabela Dobrzyńska

Zajęcia laboratoryjne:

  • dr Krzysztof Brom
  • mgr Jakub Skuta
  • mgr Justyna Powałka

Matrix – grafika komputerowa i programowanie:

  • mgr Katarzyna Trefon
  • mgr Tomasz Szyndler

Psychologia:

  • mgr Michał Wójcik

Zarządzanie e-sportem

  • mgr Szymon Kaczmarek

Psycholog szkolny:

  • mgr Justyna Jopek

Pedagog szkolny:

  • mgr Agata Wąs

Pedagog specjalny:

  • mgr Agata Wąs

Terapeuta pedagogiczny:

  • mgr Małgorzata Bętkowska

Doradca zawodowy:

  •  mgr Liliana Laskowska

Biblioteka:

  • mgr Beata Grzywa

Współpracujemy z: