rozmiar tekstu
Strona główna > 26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W IX Liceum Ogólnokształcącym pracował sztab WOŚP. Koordynatorem akcji w naszym Liceum była pani dyrektor Ewelina Stasik.

dav

Na terenie szkoły zliczano pieniądze zebrane do puszek. Zorganizowany był także ciepły posiłek dla przemarzniętych wolontariuszy.

Na terenie Hali Sportowej Zagórze wspólnie z innymi sztabami z terenu Sosnowca prezentowany był program artystyczny, odbywały się różnego rodzaju kiermasze, odbywał się pokaz pierwszej pomocy i działo, oj działo się! Odbyła się licytacja wielu cennych i wspaniałych rzeczy.

Prawie 50 wolontariuszy naszej szkoły wraz z nauczycielami wspierało Orkiestrę kwestując do puszek, śpiewając, tańcząc, prezentując działania naszego Liceum, częstując gości ciastem, prowadząc kiermasze i różnego rodzaju konkursy.

Zaznaczyliśmy swoja obecność na Górce Środulskiej i w Muzie.

SZTAB IX LO ZEBRAŁ:

49.900,12 ZŁ!!!

Zapraszamy do galerii.

Współpracujemy z: