rozmiar tekstu
Strona główna > Piknik Europejski – “Europa – lubię to!”

Piknik Europejski – “Europa – lubię to!”

W dniu 10.10.2018 r. dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie IX Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu zorganizowali na Placu 100-lecia piknik europejski pod hasłem „Europa – lubię to!”. Wydarzenie to było realizowane we współpracy w Urzędem Miasta Sosnowca i związane było z wizytą gości z miast partnerskich naszego miasta – Suczawy w Rumunii i Komarom na Węgrzech.

Oprawę muzyczną i taneczną pikniku przygotowali uczniowie naszej szkoły: Agata KiełtykaWeronika KijowskaKinga Łączek, Natalia NowakDominika SękowskaIgor Pajkert, Kamila Radomska, Julia Rączka oraz Maria Roślicka. Podczas pikniku gościnnie wystąpili również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 23, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz były uczeń naszego gimnazjum – Tymoteusz Masarczyk.

Gratulujemy wszystkim artystom wspaniałych występów i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Współpracujemy z: