rozmiar tekstu
Strona główna > Vivat Niepodległa!

Vivat Niepodległa!

Pod tym patriotycznym tytułem odbył się bal wolontariuszy Diecezji Sosnowieckiej, który rozpoczął się odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego. Po przemówieniu księdza dyrektora Caritas Diecezji Sosnowieckiej – Tomasza Folgi, zabawa rozpoczęła się odtańczeniem polskiego tańca ludowego – poloneza.

Potem rozpoczęło się istne szaleństwo! Zabawa na parkiecie prowadzona była przez fantastycznego DJ-a. Animacje tańców i różnorodność piosenek sprawiały, że nikt nie schodził z parkietu. O godzinie 21 nadeszła pora rozstrzygnięcia konkursu, pod nazwą „Podaj dalej”, na najlepszą grupę wolontariacką w Diecezji Sosnowieckiej za rok szkolny 2017/2018.

Działania naszego Koła Wolontariatu – Caritas zostały docenione! Zajęliśmy drugie miejsce wśród 27 Kół, które rywalizowały w tym konkursie. Wszystkim rodzicom wspierającym nasze działania i wolontariuszom pracującym na ten sukces bardzo, ale to bardzo!

Dziękujemy!

Liczymy na to, że praca na rzecz potrzebujących i ubogich wzmocni nasze morale i będziemy pracować ze zdwojona energią, aby nasze działania były owocne.

Jesteście wielcy! Tak trzymać!

Współpracujemy z: