rozmiar tekstu
Strona główna > Festiwal Kultur Świata

Festiwal Kultur Świata

14 grudnia odbył się w naszej szkole Festiwal Kultur Świata. Zaproszeni goście z sosnowieckich szkół podstawowych i średnich uczestniczyli w zajęciach kulturowych z wolontariuszami, którzy goszczą w naszej szkole w ramach programu AIESEC – z Anirbanem z Indii, Joo z Malezji, a także z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności – Jaime z Hiszpanii i Lindą z Gwinei Bassau oraz w zajęciach języka japońskiego, prowadzonych przez pana Krzysztofa Broma, nauczyciela naszego liceum. Ważnym elementem imprezy była prezenatcja kultur państw partnerskich projektu ‘Dangers and opportunities of the Internet’ finansowanego ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+, który realizowany jest w naszej szkole od 2018 do 2020 roku, przygotowana przez uczniów szkolnego zespołu Erasmus+. Zarówno goście jak i uczniowie naszego liceum poznali ciekawostki na temat tych państw i smakowali typowe dla nich potrawy. Były też łamańce i konkursy językowe. Dziękuje

my za odwiedzenie naszej szkoły i zapraszamy ponownie!

Współpracujemy z: