rozmiar tekstu
Strona główna > Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Azji Wschodniej 2019

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Azji Wschodniej 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym już po raz drugi przez nasze liceum Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Azji Wschodniej 2019 dla uczniów gimnazjów oraz klas VII i VIII szkół podstawowych województwa śląskiego. Konkurs odbywa się w ramach XXVII Dni Ziemi w Sosnowcu – „Chrońmy przyrodę ożywioną” organizowanych przez Polskie Towarzystwo Geograficzne – Oddział Katowicki i objęty jest patronatem Instytutu Języka Angielskiego, Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Przebieg konkursu:

  1. Zgłoszenie uczniów do dnia 26.05.2019 r. przez wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1) oraz zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka (załącznik nr 2) pocztą e-mail na adres szkoły: lo9@sosnowiec.edu.pl.
  2. Konkurs odbędzie się dnia 29.05.2019 r. w IX Liceum Ogólnokształcącym w Sosnowcu (ul. Jana Dormana 9A, 41-200 Sosnowiec) o godzinie 10:00.
  3. Po zakończeniu konkursu, w trakcie kiedy prace uczniów będą oceniane przez Kapitułę Konkursową, zapraszamy uczniów biorących udział w konkursie na udział w zajęciach na temat języka japońskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz z treścią załączników.

Współpracujemy z: