rozmiar tekstu
Strona główna > Technologie informacyjno-komunikacyjne w IX LO

Technologie informacyjno-komunikacyjne w IX LO

4 czerwca wszyscy nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu “Technologia informacyjno-komunikacyjna jako środek dydaktyczny w nauczaniu przedmiotowym w szkołach ponadpodstawowych”. Chcemy, aby nasza szkoła była placówką nowoczesną, która wspiera rozwój uczniów w najbardziej skuteczny sposób. Mamy nadzieję, że platformy edukacyjne takie jak Padlet, Moodle, Quizlet, Quzzis, Edpuzzle oraz aplikacje takie jak LearningApps, Google Apps pozwolą nam na bardziej efektywne wykorzystanie czasu na lekcjach i pomogą zaangażować uczniów, dla których technologia jest nieodłącznym elementem życia. Szkolenie zrealizowane zostało w ramach realizowanego w szkole projektu “Dangers and Opportunities of the Internet” finansowanego ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Współpracujemy z: