rozmiar tekstu
Strona główna > Pomoc dla Kubusia

Pomoc dla Kubusia

21 października, o godzinie 17:00, w sali koncertowej MUZA w Sosnowcu odbędzie się spektakl pod tytułem „Najmniejszy bal świata” w reżyserii Michała Bałagi aktora Teatru Zagłębia.

W przedstawieniu wezmą udział uczniowie klas artystyczno-medialnych naszego Liceum. Występ jest połączony z akcją charytatywną, której pomysłodawczyniami są: Agata Główka, Justyna Główka i Emilia Cembrzyńska.

Dochód ze sprzedaży ciast, aukcji obrazów i przedmiotów wykonanych przez uczniów, przekazany zostanie na konto fundacji SIEPOMAGA „Dla Kubusia”. Kubuś zmaga się z neuroblastomą IV stopnia z przerzutami do węzłów chłonnych, wątroby i szpiku kostnego.

W miesiącu wrześniu po raz pierwszy zorganizowaliśmy na terenie szkoły akcję charytatywną na rzecz Kubusia. Przez cały tydzień, na długich przerwach, sprzedawaliśmy pyszne ciasta upieczone przez uczniów i ich rodziców. Również podczas zebrań zorganizowaliśmy kiermasz obrazów, książek, bibelotów oraz ciast. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało nam się zebrać i przekazać na konto „Dla Kubusia” 2 029,22 zł.

Za zaangażowanie i pomoc wszystkim bardzo DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy na spektakl i kiermasz charytatywny.

Współpracujemy z: