rozmiar tekstu
Strona główna > Ostatni Dzwonek 2020

Ostatni Dzwonek 2020

Kochani Abiturienci,

Nadszedł dzień, na który czekaliście od dawna. Ukończyliście kolejny etap edukacji. Wkraczacie w dorosłe życie. Wasz Ostatni Dzwonek jest wyjątkowy, ponieważ Wy jesteście wyjątkowi. Planowaliśmy huczną uroczystość, niestety okoliczności spowodowały, że musimy ją przełożyć na inny dzień.

Trzy lata spędzone w murach IX Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu zaowocowały wspaniałymi relacjami, przyjaźniami, być może na całe życie. Powtarzałam to dość często – dla mnie jesteście i zawsze będziecie “moimi dziećmi”. Zaufaliście mi, pomagaliście tworzyć Szkołę. Dziś wręczałabym Wam nagrody i pamiątkowe ordery, przypominające noblowski order naszej Patronki. Kochani, jesteście pierwszym rocznikiem kończącym IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu- nazwa widnieje na Waszych świadectwach. Udało się:)

Będę Was wspominać ze łzami w oczach. Wszystkich razem i każdego z osobna.

Życzymy Wam wspaniałego dorosłego życia. Wielu sukcesów zawodowych ale przede wszystkim dobrych ludzi wokół. Pamiętajcie o nas, my nie zapomnimy Was nigdy.

 

Powodzenia na maturze.

Ewelina Stasik

Dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu

Ostatni Dzwonek https://ixlo.sosnowiec.pl/wp-content/uploads/2020/04/Ostatni-Dwonek.pptx

Odbiór świadectw:

Ze względu na panującą obecnie sytuację odbiór świadectw ukończenia szkoły odbędzie w terminie wskazanym w harmonogramie przesłanym przez wychowawców za pomocą dziennika elektronicznego. Jeśli abiturient nie zgłosi się w określonym terminie, świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkoły po uprzednim kontakcie telefonicznym lub w pierwszym dniu matur.

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Każdy osoba wchodząca do szkoły zobowiązana jest do stosowania rękawiczek jednorazowych, maseczki oraz posiadania własnego długopisu i dowodu tożsamości.

Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce (w rękawiczkach) i skierować się do sali nr 5.
Prosimy zwrócić wypożyczone z biblioteki książki.

 

Współpracujemy z: