rozmiar tekstu
Strona główna > Akcja informacyjno-edukacyjna ph. “Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”

Akcja informacyjno-edukacyjna ph. “Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”

Drodzy uczniowie i rodzice,

Od dnia 17 sierpnia 2020r. w województwie śląskim trwa akcja informacyjno-edukacyjna ph.  „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”, zainicjowana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Akcja ma na celu przypomnienie społeczeństwu, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa w ograniczaniu rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS- CoV-2. Na potrzeby przedsięwzięcia została opracowana ulotka informacyjna, która oprócz informacji, ma budzić do refleksji na temat wyceny zdrowia własnego i innych. Wręczony „mandat zaufania” ma przypominać o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach użyteczności publicznej, zachowaniu odległości od innych osób min. 1,5 m oraz prawidłowej higienie rąk. Akcja będzie realizowana na terenie całego województwa śląskiego przez pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Prosimy o zapoznanie się z treścią ulotek. W celu powiększenia ulotki,  proszę kliknąć w obraz.

Współpracujemy z: