rozmiar tekstu
Strona główna > Wirtualny Dzień Otwarty

Wirtualny Dzień Otwarty

Zapraszamy  do udziału w wirtualnym dniu otwartym IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu. Osoby zainteresowane ofertą edukacyjną Naszego Liceum będą mogły wziąć udział w rozmowie na temat profili kształcenia, zajęć pozalekcyjnych, możliwości rozwoju kompetencji językowych i społecznych oraz  szymborczańskiej atmosfery szkolnej.

W spotkaniu wezmą udział: dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego im. W. Szymborskiej w Sosnowcu mgr Ewelina Stasik, nauczyciele przedmiotów realizowanych w zakresie rozszerzonym, nauczyciele przedmiotów uzupełniających i zajęć rozwijających zainteresowania i kreatywność, wychowawcy przyszłorocznych klas pierwszych oraz przede wszystkim Uczniowie i Rodzice Naszego Liceum.

Dołącz do Nas za pośrednictwem platformy Google MEET.

 

 

Współpracujemy z: