rozmiar tekstu
Strona główna > Turniej e-sportowy dla uczniów szkół podstawowych

Turniej e-sportowy dla uczniów szkół podstawowych

W ubiegłym roku, IX LO w Sosnowcu otworzyło się na potrzeby uczniów bardziej niż kiedykolwiek. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, utworzenie klasy e-sportowej oraz stworzenie sali multimedialnej – to jedynie kropla w morzu nowych udogodnień dla uczniów.

Turniej gier komputerowych (esportowych) dla młodzieży ze szkół podstawowych w Sosnowcu będzie realizowany we współpracy z Urzędem Miasta w Sosnowcu oraz młodzieży szkolnej reprezentującej profil esportowy. Początkowa faza rozgrywek odbędzie się za pośrednictwem internetu, a finał będzie miał miejsce 31 marca 2022 roku, w IX LO im. Wisławy Szymborskiej.

W 2021 roku wyposażyliśmy salę komputerową w sprzęt gamingowy najwyższej jakości. Pracownia multimedialna również otrzymała nowe możliwości za sprawą sprzętu do realizacji transmisji na żywo. Nowoczesne rozwiązania zamieniły ją w prawdziwe  studio.

Rozgrywki będą komentowane przez znaną w środowisku esportowym osobowość, wspieraną przez uczniów klas o profilu esportowym. Publiczność zgromadzona na miejscu nie tylko będzie mogła kibicować zawodnikom, ale również otrzyma możliwość udziału w dodatkowych aktywnościach. Najlepsi z zawodników zostaną nagrodzeni sprzętem komputerowym, którego wartość wynosi 1500 PLN.

Zapisy do turnieju:
https://tiny.cc/9lososnzapisy

Regulamin rozgrywek

https://tiny.cc/9lososnregulamin

Współpracujemy z: