rozmiar tekstu
Strona główna > I miejsce w Mistrzostwach Śląska Szkół Ponadpodstawowych w lekkiej atletyce dla Weroniki Jatkowskiej i IX miejsce drużyny dziewcząt!

I miejsce w Mistrzostwach Śląska Szkół Ponadpodstawowych w lekkiej atletyce dla Weroniki Jatkowskiej i IX miejsce drużyny dziewcząt!

11 października, w Częstochowie, odbyły się Mistrzostwa Śląska Szkół Ponadpodstawowych w lekkiej atletyce.✌️ Mistrzynie Sosnowca, uczennice naszego Liceum, zajęły IX miejsce, na 16 zakwalifikowanych drużyn, plasując się tuż za szkołami sportowymi.? I miejsce w województwie zajęła Weronika Jatkowska pchając kulą 4 kg na odległość 9,70 m. V miejsce zajęły: w biegu na 100m, z czasem 13,28, Paula Filipowska, Emilka Janiga (7,40m w pchnięciu kulą) oraz Marysia Simoni – skok w dal 4,74m. Sztafeta 4x100m w składzie: Wanessa Oziębło, Paula Filipowska, Marysia Simoni, Weronika Jatkowska znacznie poprawiły czas uzyskując 54,04 sek. Wynik ten również pozwolił na zajęcie V miejsca.?Pozostałe dziewczyny , dały z siebie wszystko, co pozwoliło na poprawę ostatecznego wyniku z 756 na 804 punkty.?GRATULACJE!!!!

Współpracujemy z: