rozmiar tekstu
Zapraszamy do udziału w projekcie międzynarodowym Youth in the VUCA World Program by WorldLINK Foundation & Partners, 2nd Edit. 2022/2023
Strona główna > Zapraszamy do udziału w projekcie międzynarodowym Youth in the VUCA World Program by WorldLINK Foundation & Partners, 2nd Edit. 2022/2023

Zapraszamy do udziału w projekcie międzynarodowym Youth in the VUCA World Program by WorldLINK Foundation & Partners, 2nd Edit. 2022/2023

Youth in the VUCA World Program by WorldLINK Foundation & Partners, 2nd Edit. 2022/2023

Serdecznie zapraszamy uczniów i studentów (w wieku 14+) do udziału w rocznym programie online, który będzie prowadzony w j.angielskim przez doświadczonych trenerów, nauczycieli i anglistów z Polski, Stanów Zjednoczonych, Indii i krajów arabskich.

  1. Spotkanie informacyjne odbędzie się 27 października 2022 o godz. 19:00 – 20:00 na platformie zoom:

? Zoom LINK: https://us05web.zoom.us/j/83503167430?pwd=ZWUrbHQ0Yk5nL3hlNStEYzU3Mkp5dz09

ID spotkania: 835 0316 7430, hasło:: d7sjhh

  1. ? Zapisy na spotkanie informacyjne oraz do rocznego programu: Youth in the VUCA World Program 2022/2023 – Szkolenia w , 19.11.2022 – Evenea.pl

Program online skierowany jest do młodzieży zainteresowanej tematyką międzynarodową i sprawnym posługiwaniem się językiem angielskim oraz spotkaniem ze sobą.
Zapisani do programu “Młodzi w świecie VUCA” uczniowie i studenci będą spotykali się online (na platformie Zoom) w soboty raz w miesiącu/raz na trzy tygodnie, na 2- godzinnych sesjach.

Program rozpocznie się 19 listopada 2022 (15:00-17:00) i będzie trwał do 17 czerwca 2023r.

Daty kolejnych sesji podamy na spotkaniu organizacyjnym.

Rezultaty I-szej edycji Youth in VUCA World, z których jesteśmy bardzo dumni można zobaczyć w krótkim podsumowaniu VIDEO: YOUTH IN VUCA WORLD Program Summary 1st Edition by WORLDLINK Foundation

Zapraszamy również Młodzież, Studentów, Nauczycieli i Rodziców do wysłuchania podcastów z absolwentkami pierwszej edycji programu Jowitą Tylek i Weroniką Janus.

Podcast pt. Global Podcasts: the Horizons of Self to to rozmowy z absolwentami programów lokalnych i globalnych, które zrealizowała nasza Fundacja.

LINK: Global Podcasts” Horizons of the SELF

? Celem rocznego programu online Youth in VUCA World, 2nd Edition jest:

 Wsparcie młodzieży w nauce języka angielskiego metodą tzw. Content-based learning

 Przeprowadzenie 10 warsztatów online na temat: motywacji (na podstawie amerykańskiej metody Instant Influence Method), działania w grupie, zarządzania czasem, efektywnej komunikacji w j.angielskim, zastosowania nowych technologii w edukacji, poznanie metodyki pracy tzw. design thinking oraz umiejętności przywództwa (tzw. Leadership skills na podstawie kanadyjskiej metody Leadership of the Heart).

 Możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z różnych stron świata.

 Spotkanie ze sobą #yourselfmatters.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikaty oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach dotyczących edukacji globalnej pod patronatem Fundacji WorldLINK.

Uczniu! Studencie!

Które z poniższych umiejętności chciał(a)byś posiadać już na starcie swojego dorosłego życia?✅ efektywne zarządzanie czasem i informacją?✅ techniki rozwiązywania problemów?✅ rozwinięte cechy przywódcze?✅ strategiczne myślenie?✅ zdolności językowe?

To zestaw umiejętności miękkich, które są zaliczane do tzw. GLOBAL LEADER SKILLS.
Można się ich nauczyć podczas naszego rocznego programu:

Youth_in_VUCA_World: KrakówOnline Workshops, Trening Zaangażowania Globalnego.

WAŻNA I CIEKAWA INFORMACJA:

Na przełomie lipca/sierpnia 2023 chętni uczestnicy programu będą mieli możliwość wziąć udział w Globalnej wizycie studyjnej EduGlobeTrip do Australii z uczniami i nauczycieli z różnych stron świata. Program w Australii będzie prowadzony przez twórcę Calligraphy Health System Master Yanga.

Współpracujemy z: