rozmiar tekstu
Strona główna > Uczennice klasy pierwszej oraz maturalnej o profilu artystyczno- medialnym wystąpiły w Pytanie na śniadanie w TVP2

Uczennice klasy pierwszej oraz maturalnej o profilu artystyczno- medialnym wystąpiły w Pytanie na śniadanie w TVP2

Klasy artystyczno – medialne w IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu mają okazję zdobywać doświadczenie i obserwować pracę dziennikarzy, operatorów, dźwiękowców podczas spotkań z mediami, które dość często goszczą w naszej szkole???

Dziś mieliśmy zaszczyt nagrywać jingle reklamujące RMF MAXX. Dziękujemy Panu Amadeuszowi Biurkowskiemu za zaufanie?

W sobotę uczennice klasy pierwszej oraz maturalnej o profilu artystyczno- medialnym wystąpiły w Pytanie na śniadanie w TVP2. Oprócz wywiadu dotyczącego wyjątkowej atmosfery w naszej szkole, dziewczęta mogły zobaczyć pracę i organizację telewizji. Spotkaliśmy także wyjątkowych gości PNŚ jurorów programu The voice of poland❤️

Podczas programu pięknie zaśpiewała nasza wspaniała Gloria Stachura???

Współpracujemy z: