Konsultacje dla uczniów

Aktualizacja terminów konsultacji online dla uczniów.

Przypominamy,że uczniowie za pomocą e-dziennika proszeni są o wcześniejszą informację dotyczącą tematyki konsultacji i potwierdzenia terminu.

 

Lp Nazwisko Imię Termin konsultacji online dzień tygodnia/godzina
1 Augustyniak Michał Poniedziałek 15.30- 16.15
2 Baca Katarzyna Poniedziałek 14.40- 15.25
3 Bałaga Michał Poniedziałek 17.00- 17.45
4 Bartoś Renata Piątek 14.40 – 15.25
5 Brom Krzysztof Wtorek 16.20-17.05
6 Budziłek – Jurek Katarzyna Środa  16.30-17.15
7 Bugaj Małgorzata Wtorek 15.30 – 16.15
8 Dobrzyńska Izabela Wtorek 15.30- 16.15
9 Durbacz Anna Środa 15.30- 16.15
10 Durnaś Urszula Środa 16.00-16.45
11 Dybiec Bartosz Wtorek 15.30 – 16.15
12

 

13

Fochtman

 

Zaborowicz

Joanna

 

Wioletta

Czwartek 15.30-16.15

 

Piątek 15.00- 16.00

klasy maturalne 16.00-17.00

14 Heyda Agata Wtorek 15.30 – 16.15
15 Hojda Joanna Czwartek 16. 30 – 17.15
16 Janas – Sajdak Joanna Piątek 8.00-8.45,

2Ap – poniedziałek 14.40- 15.25

17 Juszkiewicz – Płaza Agnieszka Czwartek 19.00- 19.45
18 Kaczmarczyk Elżbieta Poniedziałek 15.30-16.15
19 Kozik Karina Wtorek  14.00 -14.45
20 Krzemińska Katarzyna Poniedziałek 12. 55- 13.40
21 Lewandowski Roman Poniedziałek 12 55- 13 40
22 Malczewska Anna Czwartek 14.40- 15.25
23 Malinowska Michalina Piątek 14.35-15.20
24 Marciniec Alicja Środa 17.15-18.00
25 Mazur Marcin Wtorek 13.45-14.30
26 Mrówka Adrian Czwartek 16.15-17.00
27 Myl Dominika Wtorek 16.15-17.00
28 Nowak Justyna Poniedziałek 14.35 – 15.30
29 Popławska – Kozłowska Joanna Wtorek 15.30- 16.15
30 Powałka Justyna Piątek 7.10 -7.55
31 Rabus Agnieszka Czwartek 15.30-16.15
32 Rakowska Anna Środa 13.15-14.00
33 Siewniak Tomasz Wtorek 14.40 – 15.25
34 Skuta Jakub Środa 16.15-17.05
35 Stanek – Czerny Grażyna Wtorek 14.35 – 15.30
36 Stasik Ewelina Wtorek 14.40 – 15.25
37 Stępień Agata Piątek 13.50- 14.35
38 Szulc-Jędrusik Marta Środa 15.30-16.15
39 Śliwiński Leszek Wtorek 12.40 – 13..25
40 Świder Sylwia Wtorek 15.30-16.15
41 Trefon Katarzyna Poniedziałek 15.30-16.15
42 Walas Anna Piątek 9:50 – 10.35
43 Witko Kamila Środa 16.15 – 17.00
44 Zbieranek – Pietraszczyk Patrycja Piątek 12.40- 13.25
45 Stankiewicz Monika Piątek 16.15-17.00
46 Gołda Katarzyna Poniedziałek 9.00- 9.45
47 Zimoląg Małgorzata Wtorek 16.15-17.00
48 Żmuda Małgorzata Środa 14.40-15.25