Zajęcia pozalekcyjne

Harmonogram zajęć dodatkowych – rok szkolny 2019/20

mgr Joanna Popławska-Kozłowska
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego – czwartki, lekcja 1.; wtorki, lekcja 8. (klasa 3b)
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego – piątki, lekcja 8. (klasy 1AP, 1BP, 1BG, 2b, 3b)
mgr Katarzyna Baca
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego – wtorki, lekcja 8.
mgr Renata Bartoś
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego w zakresie podstawowym – poniedziałki, lekcja 2.
mgr Grażyna Stanek-Czerny
  • Zajęcia rozwijające z języka angielskiego – terminy na bieżąco ustalane z uczniami
  • Kółko języka rosyjskiego – spotkania co dwa tygodnie, terminy na bieżąco ustalane z uczniami
  • Kółko filmowe – spotkania raz na miesiąc w soboty, terminy ustalane na bieżąco z uczniami
mgr Joanna Fochtman
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka francuskiego – wtorki, 16:15-17:00
  • Zajęcia wyrównawcze z języka hiszpańskiego i francuskiego – poniedziałki, lekcja 9.
mgr Kamila Witko
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki w zakresie podstawowym – środy, lekcja 8. i 9. (klasy 3a i 3b)
  • Konsultacje z matematyki, poprawy sprawdzianów – środy, lekcja 8. i 9. (klasy 1FG, 1EG, 2a)
dr Leszek Śliwiński
  • Zajęcia przygotowujące do matury z historii w zakresie rozszerzonym – czwartki, lekcja 6. (klasa 3a)
  • Konsultacje z historii oraz wiedzy o społeczeństwie – piątki, lekcja 8.
mgr Krzysztof Brom
  • Zajęcia przygotowujące do matury z biologii w zakresie rozszerzonym – środy, lekcja 9. (klasa 2c)
  • “Język i kultura Japonii” – piątki, lekcja 0. (godz. 7:10)
mgr Justyna Nowak
  • Zajęcia wyrównawcze z chemii – poniedziałki, lekcja 7. (klasy 2a i 2c)
  • Przygotowanie do matury z chemii oraz konkursów chemicznych – piątki, lekcja 1. lub inny termin po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem
mgr Michał Szwestka
  • Konsultacje z przedmiotu “Edukacja prawna” – piątki, lekcja 8.
mgr Michał Bałaga
  • Zajęcia teatralne – poniedziałki, 15:30-17:00
mgr Anna Malczewska
  • Szkolna Drużyna Ratownicza – poniedziałki, lekcja 9.
mgr Agata Heyda
  • Piłka koszykowa – poniedziałki, 15:30-16:30
  • Piłka nożna – środy, 15:30-16:30
  • Badminton – soboty, 10:00-11:30
mgr Tomasz Siewniak
  • Piłka koszykowa – wtorki, 15:30-16:30
mgr Marcin Mazur
  • Piłka siatkowa – czwartki, 16:20-17:50