rozmiar tekstu
Strona główna > Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

 rok szkolny 2021/2022
dr Krzysztof Brom
  • Zajęcia przygotowujące do matury z biologii, zajęcia wyrównawcze z biologii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 44)
  • “Język i kultura Japonii”
    • poniedziałki, lekcja 0. (7:10 – 7:55, sala 44) – grupa początkująca (“od zera”)
    • poniedziałki, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 44) – grupa kontynuująca naukę języka
mgr Michał Bałaga
  • Zajęcia teatralne
    • poniedziałki, lekcja 9. (15:30-17:00, sala 13) – grupa otwarta dla wszystkich uczniów
  • Edukacja teatralna
    • poniedziałki, lekcja 7. (14:40-15:25, sala 13) – klasa 1TP
    • poniedziałki, lekcja 8. (15:30-16:15, sala 13) – klasa 2TP
mgr Katarzyna Budziłek-Jurek
  • Zajęcia wyrównawcze z matematyki
    • piątki, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 34) – w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
dr Michał Augustyniak
  • “Klub Podróżników, Który Czeka na Jakąkolwiek Nazwę”
    • co drugi wtorek na 9.-10. lekcji (od 15:30, sala 38 lub korytarz na pierwszym piętrze)
mgr Anna Malczewska
  • Ratownictwo medyczne – Drużyna Ratownicza IXLO
    • wtorki, lekcja 10. (16:20-17:05, sala 5)
mgr Alicja Marciniec
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
    • wtorki, lekcja 0. (7:10 – 7:55, sala 5)
  • Konsultacje przedmiotowe z języka polskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
dr Adrian Mrówka
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 32)
mgr Izabela Dobrzyńska
  • Zajęcia przygotowujące do matury z wiedzy o społeczeństwie
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 30 lub 32)
mgr Joanna Popławska-Kozłowska
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego
    • środy, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 31) – w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, klasa 3BG
  • Konsultacje przedmiotowe z języka polskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 31) – klasy 3AP, 3BP, 3BG
mgr Patrycja Zbieranek-Pietraszczyk
  • Konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
mgr Sylwia Świder
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego, konsultacje przedmiotowe z języka polskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 19)
mgr Kamila Witko
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki (poziom podstawowy)
    • środy, lekcja 1. (8:00-8:45, sala 24) – klasy 3EG, 3FG
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki (poziom rozszerzony)
    • piątki, lekcja 1. (8:00-8:45, sala 24) – klasa 3FG
mgr Przemysław Kopczyński
  • Konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
mgr Agnieszka Juszkiewicz-Płaza
  • Konsultacje przedmiotowe z chemii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 44)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z chemii
    • wtorki, lekcja 8. (14:40-15:25, sala 43)
mgr Izabela Zdańkowska
  • Konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
mgr inż. Jakub Skuta
  • Konsultacje przedmiotowe z chemii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 43)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z chemii
    • wtorki, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 43) – w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
  • Koło kryminalistyczne
    • czwartki, lekcja 8. (14:40-15:25, sala 43) – klasa 1P
    • poniedziałki, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 43)
mgr Małgorzata Zimoląg
  • Konsultacje przedmiotowe z fizyki, zajęcia przygotowujące do matury z fizyki
    • czwartki, lekcja 0. (7:10 – 7:55, sala 35), po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
mgr Tomasz Szyndler
  • Zajęcia umuzykalniające, zajęcia komputerowe
    • czwartki, lekcja 10. (16:20-17:05, sala 28 lub inna po uzgodnieniu), po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
dr Leszek Śliwiński
  • Konsultacje przedmiotowe z historii, zajęcia przygotowujące do matury z historii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 23)
mgr Justyna Powałka
  • Zajęcia przygotowujące do matury z biologii
    • wtorki, lekcja 9. (15:30-16:15, sala 40) – klasy maturalne
  • Konsultacje przedmiotowe z biologii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 40)
mgr Grażyna Stanek-Czerny
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego oraz rozwijające kompetencje uczniów uzdolnionych
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 21)
mgr Magdalena Płoszaj
  • Konsultacje przedmiotowe z fizyki
    • po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 35)
mgr Justyna Jopek
  • Psychologia
    • czwartki, lekcja 1. (8:00-8:45, sala 40) – klasa 1M
    • czwartki, lekcja 2. (8:55-9:40, sala 13) – klasa 1P
  • Konsultacje psychologiczne
    • wtorki 7.30-17.30
    • środy 7.30-8.15
    • czwartki 7.30-8.00, 10.35-16.30
    • piątki 7.30-8.15
mgr Marcin Mazur
  • Konsultacje przedmiotowe z wychowania fizycznego
    • wtorki, lekcja 10. (16:20-17:05, sala gimnastyczna)
mgr Michalina Malinowska
  • Konsultacje przedmiotowe z matematyki
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 20)
  • Kółko gier planszowych
    • każda trzecia środa miesiąca, 9. i 10. godzina lekcyjna (15:30-17:05, sala 20)
mgr Marta Szulc-Jędrusik
  • Konsultacje przedmiotowe z matematyki (poziom rozszerzony)
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 20)
mgr Justyna Nowak
  • Konsultacje przedmiotowe z chemii
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 43 lub inna)
mgr Agata Heyda
  • Konsultacje przedmiotowe z wychowania fizycznego
    • wtorki, lekcja 10. (16:20-17:05, sala gimnastyczna)
mgr Katarzyna Baca
  • Konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco (sala 4)
mgr Agata Stępień
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
    • czwartki, lekcja 0. (7:10-7:55, sala 34)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco – klasa 3CG
mgr Joanna Fochtman
  • Konsultacje przedmiotowe z języka hiszpańskiego
    • poniedziałki, lekcja 10. (16:20-17:05, sala 25) w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem
mgr Szymon Kaczmarek
  • Konsultacje przedmiotowe z podstaw przedsiębiorczości
    • w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
  • Europeistyka i stosunki międzynarodowe
    • środy, lekcja 1. (8:00 – 8:45, sala 35) – klasa 2L
    • czwartki – lekcja 1 (8:00 – 8:45, sala 44) – klasa 2L
 

Współpracujemy z: