Konkursy i zajęcia pozalekcyjne

 rok szkolny 2020/2021
mgr Joanna Popławska-Kozłowska (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego – wtorki, lekcja 2. (klasa 3B)
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego – piątki, lekcja 9. (klasy 2AP, 2BP, 2BG, 3B)
mgr Kamila Witko (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki w zakresie podstawowym – wtorki, lekcja 7. (klasa 3A)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki w zakresie rozszerzonym – piątki, lekcja 1. (klasy 3A, 3B, 3C)
  • Konsultacje z matematyki, poprawy sprawdzianów – piątki, lekcja 1. (klasa 2EG)
  • Konsultacje z matematyki, poprawy sprawdzianów – wtorki, lekcja 8. (klasa 2FG)
mgr Marta Szulc-Jędrusik (rok szkolny 2020/2021)
  • Konsultacje z matematyki, poprawy sprawdzianów – wtorki, lekcja 1.
dr Krzysztof Brom (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z biologii + zajęcia wyrównawcze z biologii – poniedziałki, lekcja 7., 8. lub 9. (po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)
  • „Język i kultura Japonii” – środy, lekcja 9.
dr Michał Augustyniak (rok szkolny 2020/2021)
  • Kółko geograficzno-maturalne – wtorki, lekcja 0. (godz. 7:15)
mgr Joanna Fochtman (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego – wtorki, lekcja 0. (godz. 7:15)
mgr Katarzyna Budziłek-Jurek (rok szkolny 2020/2021)
  • Koło dydaktyczno-wyrównawcze – środy, lekcja 9.
dr Leszek Śliwiński (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia przygotowujące do matury z historii + zajęcia wyrównawcze z historii oraz wiedzy o społeczeństwie – środy, lekcja 9.; piątki, lekcja 0. (godz. 7:15, po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)
mgr Jakub Skuta (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia wyrównawcze z chemii, konsultacje z chemii – poniedziałki, lekcja 0. (godzin. 7:15) oraz 9.
  • „Koło kryminalistyczne” – środy, 9. lekcja
mgr Grażyna Stanek-Czerny (rok szkolny 2020/2021)
  • Kółko języka rosyjskiego – spotkania on-line, w sprawie szczegółów proszę kontaktować się z prowadzącym
mgr Justyna Nowak (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii – w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
  • Kółko chemiczne „Chemograf” – co dwa tygodnie w poniedziałki, lekcja 9.
mgr Patrycja Zbieranek-Pietraszczyk (rok szkolny 2020/2021)
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego – w razie potrzeby po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem, termin ustalany na bieżąco
mgr Katarzyna Baca
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego – wtorki, lekcja 8.
mgr Renata Bartoś
  • Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego w zakresie podstawowym – poniedziałki, lekcja 2.
mgr Michał Bałaga
  • Zajęcia teatralne – poniedziałki, 15:30-17:00
mgr Anna Malczewska
  • Szkolna Drużyna Ratownicza – poniedziałki, lekcja 9.
mgr Agata Heyda
  • Piłka koszykowa – poniedziałki, 15:30-16:30
  • Piłka nożna – środy, 15:30-16:30
  • Badminton – soboty, 10:00-11:30
mgr Tomasz Siewniak
  • Piłka koszykowa – wtorki, 15:30-16:30
mgr Marcin Mazur
  • Piłka siatkowa – czwartki, 16:20-17:50

  • Olimpiada Biologiczna – informacje, harmonogramy oraz regulaminy dostępne są pod linkiem tutaj
  • Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – informacje, harmonogramy oraz regulaminy dostępne są pod linkiem tutaj