rozmiar tekstu
Strona główna > Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu:

  • Dyrektor: mgr Ewelina Stasik
  • Wicedyrektor: mgr Agata Stępień

Język polski:

  • dr Adrian Mrówka
  • mgr Joanna Popławska-Kozłowska
  • mgr Sylwia Świder
  • mgr Alicja Marciniec

Język angielski:

  • mgr Renata Bartoś
  • mgr Izabela Zdańkowska
  • mgr Katarzyna Baca
  • mgr Przemysław Kopczyński
  • mgr Grażyna Stanek-Czerny
  • mgr Patrycja Zbieranek-Pietraszczyk
  • mgr Bartosz Dybiec

Język hiszpański:

  • mgr Joanna Fochtman
  • mgr Katarzyna Krzemińska

Język niemiecki:

  • mgr Urszula Durnaś

Język francuski:

  • mgr Katarzyna Zając

Język rosyjski:

  • mgr Grażyna Stanek-Czerny

Język łaciński i kultura antyczna:

  • mgr Małgorzata Bugaj

Matematyka:

  • mgr Michalina Malinowska
  • mgr Kamila Witko
  • mgr Agata Stępień
  • mgr Marta Szulc-Jędrusik
  • mgr Katarzyna Budziłek-Jurek

Historia:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Izabela Dobrzyńska
  • mgr Anna Walas
  • mgr Robert Kantyka

Wiedza o społeczeństwie:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Izabela Dobrzyńska
  • mgr Anna Malczewska
  • mgr Anna Walas
  • mgr Robert Kantyka

Historia i społeczeństwo:

  • dr Leszek Śliwiński
  • mgr Anna Walas
  • mgr Izabela Dobrzyńska

Chemia:

  • mgr Jakub Skuta
  • mgr Justyna Nowak
  • mgr Agnieszka Juszkiewicz-Płaza

Fizyka:

  • mgr Małgorzata Zimoląg
  • mgr Magdalena Płoszaj

Biologia:

  • mgr Justyna Powałka
  • dr Krzysztof Brom

Przyroda:

  • dr Krzysztof Brom
  • mgr Justyna Nowak
  • dr Michał Augustyniak
  • mgr Magdalena Płoszaj

Geografia:

  • mgr Ewelina Stasik
  • dr Michał Augustyniak

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Anna Malczewska

Informatyka:

  • mgr Katarzyna Trefon
  • mgr Tomasz Szyndler

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Agata Heyda
  • mgr Tomasz Siewniak
  • mgr Roman Lewandowski
  • mgr Marcin Mazur
  • mgr Anna Durbacz

Religia:

  • mgr Grzegorz Szafraniec

Etyka:

  • mgr Anna Malczewska

Zajęcia artystyczne edukacja teatralna:

  • mgr Michał Bałaga

Podstawy przedsiębiorczości:

  • mgr Szymon Kaczmarek

Filozofia:

  • mgr Anna Malczewska

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • dr Krzysztof Brom

Edukacja prawna:

  • mgr Izabela Dobrzyńska

Europeistyka i stosunki międzynarodowe:

  • mgr Szymon Kaczmarek

Zajęcia laboratoryjne:

  • dr Krzysztof Brom
  • mgr Justyna Nowak
  • mgr Jakub Skuta
  • mgr Justyna Powałka

Matrix – grafika komputerowa i programowanie:

  • mgr Katarzyna Trefon
  • mgr Tomasz Szyndler

Psychologia:

  • mgr Justyna Jopek

Zarządzanie e-sportem

  • mgr Marcin Pałys

Psycholog szkolny:

  • mgr Justyna Jopek

Pedagog szkolny:

  • mgr Beata Frączek

Doradca zawodowy:

  •  mgr Anna Walas

Biblioteka:

  • mgr Beata Grzywa

Współpracujemy z: