rozmiar tekstu
Strona główna > Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 Finał WOŚP

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom, firmom i instytucjom, które zaangażowały się w organizację 28 Finału WOŚP w Sosnowcu .Dzięki Wam udało się zebrać blisko 91000 złotych. Sztab w IX liceum Ogólnokształcącym w Sosnowcu był współorganizatorem wydarzenia w Hali widowiskowo-sportowej MOSIR ul.Braci Mieroszewskich 91 oraz organizatorem WOŚP GRA – gry miejskiej.Cały dzień towarzyszyła  nam zabawa, taniec, muzyka oraz Telewizja TVN.

 

W piątek 10.01.2020 o godz. 17.30 odbędzie się szkolenie wolontariuszy oraz wydawanie puszek i indentyfikatorów.

Pobierz ankietę wolontariusza, załącz zdjęcie i przynieś do sekretariatu szkoły.

27.Finał WOŚP – Sztab 794 w Sosnowcu

Zapraszamy do udziału w imprezie charytatywnej, która odbędzie się w Hali Sportowej MOSIR ul.Braci Mieroszewskich 91 .Cały dzień towarzyszyć będzie nam zabawa, taniec, muzyka oraz Telewizja TVN.O godz. 17.00 wystąpi raper K2.

Zachęcamy do udziału w Grze Miejskiej WOŚP GRA.GRA MIEJSKA WOŚP GRA

Na Górce Środulskiej zagrają dla Was m.in. Pokahontaz oraz Afromental. O godz. 20.00 wyjątkowe światełko do nieba.

Szkolenie wolontariuszy w zakresie bezpieczeństwa oraz wydawanie puszek i identyfikatorów odbędzie się 11 stycznia o godzinie 16.00 w IX LO.

W roku szkolnym 2017/2018 w IX Liceum Ogólnokształcącym działał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dyrektor Ewelina Stasik jest organizatorem sosnowieckich wydarzeń WOŚP od 13 lat. Współorganizowaliśmy imprezę charytatywną na Hali sportowej MOSIR ul.Braci Mieroszewskich 91, pokaz pierwszej pomocy na scenie Górki Środulskiej oraz podsumowanie WOŚP w sali koncertowo- widowiskowej MUZA w Sosnowcu. Zebraliśmy 49900, 12 zł!

Zapraszamy na konto sztabu na stronie FB

Współpracujemy z: